هفته پنجم، روز 35

استراحت

هفته پنجم، روز 35


روز استراحت! زمان ریلکس شدن، بازیابی قوا و آمادگی برای ادامه برنامه بدنسازی آرنولد. یک شیک پروتئین همراه با شیر پر چرب تهیه کنید و آماده مشاهده اولین حضور آرنولد در دنیای تبلیغات تلویزیونی شوید.

همانطور که بسیاری از نویسندگان نوشته اند، تبدیل شدن به بهترین بدنساز دنیا تنها بخشی از برنامه آرنولد برای موفقیت بود. بخش دیگر آن تبدیل شدن به یک هنرپیشه و ستاره سینمایی بود. اما برای این کار حتی قهرمان بندسازی دنیا نیز مجبور بود از نقش های کوچک شروع کند. یکی از اولین کارهای او شرکت در تبلیغ برای شرکت خودروسازی شورولت به همراه حریف تمرینی خود یعنی ریک درازین و یک تیم از بدنسازان ساحل ونیز بود. چهره آرنولد را در ثانیه 24 از این تبلیغ در سمت راست صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد.

ریک درازین در مورد این خاطره می گوید:

یک روز در ساحل ونیز بودیم که نماینده یک شرکت تبلیغاتی از ما خواست که در ویدیو تبلیغاتی برای شرکت خودروسازی شورولت شرکت کنیم.

زمانی که استدیوها برای تبلیغات، فیلم یا هرچیز دیگری به بدنسازان نیاز داشتند، به اولین مکانی که می رفتند ساحل ونیز و گولدز جیم بود. در آن محل حتی با جواب دادن تلفنی عمومی که روی دیوار نسب شده بود هم به کارهای تبلیغاتی بسیاری دعوت می شدم.

من، آرنولد و چند تا بدنساز دیگه در یک روز آن تبلیغ را برای شورولت ضبط کردیم. در آن تبلیغ ما باید یک ماشین بزرگ را از روی زمین بلند می کردیم. البته از حقه های فیلم برداری و کابل کمک گرفته شد. این تبلیغ بسیار موفق بود و اواخر آن سال به نمایش در آمد. پس از این تبلیغ، ما به این حرفه علاقه مند شده بودیم و می خواستیم آن را ادامه بدهیم. از آرنولد دعوت شده بود که برای یک فیلم گلادیاتوری به نام هرکول در نیویورک تست بازیگری بدهد. او از من خواست که برای خواندن و تمرین فیلم نامه به او کمک کنم. ما به دیدن تهیه کننده و نویسنده فیلم رفتیم. ارنولد گوشه ای نشست و کلمه به کلمه فیلم نامه را با خنده مطالعه کرد، واقعا جالب بود.
زمانی که آن محل را ترک کردیم و و داخل ماشین نشستیم، آرنولد گفت شاید برای تو هم نقشی در این فیلم باشد. من گفتم جوری که تو فیلم نامه را خواندی، بهتر است بازیگری را فراموش کنی! اما کسی نمی دانست که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

BMI خودتون رو بدونید

Body Mass Index یا BMI معیار اندازه گیری چربی بدن هست و دونستنش برای شما خیلی اهمیت داره.

CM
KG