برنامه 16 هفته ای ماهیچه سازی و چربی سوزی آرنولد

بسیاری از ما تصویری مبهم از آینده خود داریم. حتی به عنوان فردی بالغ در تصمیم های خود دچار تردید می شویم و نمی توانیم قاطعانه تصمیم بگیریم که می خواهیم پس از خود، چه خاطراتی را برای دیگران به یادگار بگذاریم. اما آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) از نوجوانی می دانست که در آینده چه کسی می خواهد باشد. او نه تنها می خواست بدن سازی عالی باشد، بلکه می خواست بهترین نیز باشد. او چنین تصویری را در ذهن خود پرورش داد، برای رسیدن به آن سخت تلاش کرد و در نهایت آن را به واقعیت تبدیل کرد.

آرنولد اینگونه رویاهای خود را به حقیقت تبدیل کرد. قدم های او را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه شما نیز با تلاش می توانید میراث و شهرتی عظیم از خود برجای بگذارید. شهرت، ظاهر و موفقیت آرنولد محصول انگیزه و هدف های بی نظیر اوست. با مشاهده ویدئو زیر یاد بگیرید که چگونه مانند او باشید و دیدگاه های او را وارد زندگی خود کنید.

قدرت هدف

آرنولد می گوید: "من معتقدم برای انگیزه داشتن باید هدف داشت".  پس از آنکه در کودکی برای اولین بار مسابقات قهرمانی وزنه برداران و انتخاب تامی کانو (Tommy Kono) به عنوان مرد برتر جهان را دید، هدف خود را مشخص کرد. او می گوید: "دیدن اندام ماهیچه ای، قدرتمند و حجیم آن ها تاثیری شگرف بر من گذاشت".

در 15 سالگی آرنولد برای رسیدن به هدف خود در بدنسازی بسیار مصمم بود. او می گوید: "به عکس های مردان قوی با بدن های ماهیچه ای نگاه می کردم و یک روز مجله ای را برداشتم که عکس ریج پارک (Reg Park) روی جلد آن بود". در آن مجله برنامه تمرینات ریج و نحوه رسیدن او به مقام آقای جهان (Mr. Universe) نوشته شده بود. آن مجله مسیر موفقیت را برای آرنولد مشخص کرد. او می گوید: "تا آن لحظه احساس سردرگمی می کردم، اما پس از دیدن آن مجله تمامی تردیدم از بین رفت. زیرا دیگر مسیر موفقیت را پیدا کرده بودم".

آرنولد

آرنولد می گوید: "در آن لحظه متوجه شدم که قابلیتی دارم که نمی توان آن را با ورزش کردن بدست آورد و آن توانایی تصویرسازی اهدافم است". به جای ریج پارک، آرنولد خود را بر روی سکوی قهرمانی تصور می کرد. او می گوید: "صد ها بدن ساز را در تصوراتم می دیدم که در اطرافم در حالی که جام قهرمانی را در دست دارم ایستاده اند و حضار در حال فریاد زدن نام من هستند".

تبدیل هدف به واقعیت

هدف آرنولد بیش از هرچیزی به او انگیزه می بخشید تا حدی که او می گوید: "هدفم باعث می شد هر روز تمرین کنم و انقدر قوی بود که نیازی به منظم شدن نداشتم. می دانستم که تک تک تمریناتم من را به هدفم و تبدیل آن به واقعیت نزدیک تر خواهد کرد".

هدف آرنولد ریشه در وجود او داشت. او می گوید: "زندگی من، برترین مرد دنیا شدن بود. همه چیز به تمرین و تلاش کردن منتهی می شد". به همین دلیل او توانست در همه حال بر روی هدف خود تمرکز داشته باشد و رویای خود را کنار نگذارد.

در 20 سالگی آرنولد موفق شد. او جوان ترین قهرمان مسابقه Mr. Universe شد. اما پس از آن به جای مغرور شدن به موفقیت خود، تلاشش را بیشتر کرد. او می گوید: "احساس می کردم با قهرمانیم به امیدی جدید در بدن سازی تبدیل شده ام، اما احساس می کردم به جایی که می خواهم هنوز نرسیده ام. برترین مرد دنیا شدن مانند برنده شدن دستکش های طلایی بکس است. افتخاری بزرگ است، اما هنوز راه زیادی تا بهترین مبارز شدن وجود دارد".

آرنولد

BMI خودتون رو بدونید

Body Mass Index یا BMI معیار اندازه گیری چربی بدن هست و دونستنش برای شما خیلی اهمیت داره.

CM
KG

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'royalbody_db'@'localhost' (using password: YES) in /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/bin/classes/WORKOUTS.php:984 Stack trace: #0 /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/bin/classes/WORKOUTS.php(984): PDO->__construct('mysql:host=loca...', 'royalbody_db', 'R6Bts3wLl') #1 /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/inc/workout_details.php(7): WORKOUTS->fetch_workout('26') #2 /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/workouts_details.php(36): require_once('/home/royalbody...') #3 {main} thrown in /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/bin/classes/WORKOUTS.php on line 984