برنامه بدنسازی ماهیچه سازی 6 هفته ای دو نفره از مارک مگنا

برنامه بدنسازی دونفره برای افرادی طراحی شده است که دو نفره تمرین می کنند. در طول شش هفته آینده، با آموزش های یکی از بهترین مربیان بدنسازی و فیتنس به فردی قوی تر با بدنی متناسب تر تبدیل خواهید شد.

عاملی که این برنامه بدنسازی را از دیگر برنامه ها متمایز می کند این است که کلیه تمرینات آن برای افرادی  طراحی شده است که عادت به دو نفره تمرین کردن دارند. این بدین معنی است که شما درس های زیادی در ارتباط با افزایش قدرت بدنی، افزایش حجم ماهیچه و اینکه چگونه حریف تمرینی بهتری باشید خواهید گرفت.

اغلب حریف های تمرینی را در حالتی می بینم که یک گوشه ایستاده اند و تنها در حال شمردن تعداد تکرارها و یا به دنبال موقعیتی برای شرکت در سِت هستند. در برنامه بدنسازی دونفره، حریف تمرینی شما همواره در تمامی سِت ها ایفای نقش می کند. او میزان سختی تمرین را بیشتر خواهد کرد، به شما در سِت های سنگین کمک خواهد کرد و یا در هنگام انجام تمرینات طاقت فرسای ایزومتریک نقش شمارنده را ایفا خواهد کرد.

از آن جایی که من (مارک مَگنا) بازیکن اسبق اِن اِف اِل (NFL) و همچنین مربی هستم، سر رشته هرچیزی را از توان ورزشکاری افراد می دانم. زمانی که تنها تمرین می کنید، هیچکس وجود ندارد که خود و میزان پیشرفت خود را با او مقایسه کنید. در نتیجه هیچوقت کیفیت عملکرد خود را نمی توانید به خوبی ارزیابی کنید. اما از طرفی دیگر داشتن حریف تمرینی باعث می شود هر روز خود را به چالش بکشید و اگر او سعی کند از بیشترین توان و انرژی خود بهره ببرد، شما نیز چنین تصمیمی خواهید گرفت. این انگیزه و حس رقابت در نهایت باعث می شود یک بدن معمولی، به بدنی متناسب و تراش خورده تبدیل گردد.

BMI خودتون رو بدونید

Body Mass Index یا BMI معیار اندازه گیری چربی بدن هست و دونستنش برای شما خیلی اهمیت داره.

CM
KG

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'royalbody_db'@'localhost' (using password: YES) in /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/bin/classes/WORKOUTS.php:984 Stack trace: #0 /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/bin/classes/WORKOUTS.php(984): PDO->__construct('mysql:host=loca...', 'royalbody_db', 'R6Bts3wLl') #1 /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/inc/workout_details.php(7): WORKOUTS->fetch_workout('27') #2 /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/workouts_details.php(36): require_once('/home/royalbody...') #3 {main} thrown in /home/royalbody/domains/royalbody.ir/public_html/bin/classes/WORKOUTS.php on line 984